Ispanų jaunimas atrankoje į pasaulio čempionatą sutriuškino gruzinus

Atrankoje į 2023 metų pasaulio čempionatą Ispanijos (2-0) rinktinė iškovojo lengvą pergalę. Sergio Scariolo auklėtiniai Ispanijoje 89:61 (23:15, 16:24, 17:10, 25:20) sutriuškino Gruzijos nacionalinę rinktinę ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Ispanai savo pranašumą ėmė demonstruoti pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po truputį ėmė tolti nuo varžovų. Antrajame kėlinyje ispanai didindami tempą nurūko į priekį ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 16 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos Gruzijos komanda naujų vėjų nebeatnešė, o komandų skirtumas išaugo net iki 30 taškų.

Šis pralaimėjimas gruzinams buvo pirmasis. Praėjusiose rungtynėse Gruzija tik po atkaklios kovos palaužė Ukrainos krepšininkus, kurie šiandien palaužė Šiaurės Makedonijos ekipą.

Ispanijos rinktinė: Xabi Lopezas-Arostegui 14, Jaime Fernandezas 13, Yankuba Sima 10, Oriolas Pauli 9.

Gruzijos rinktinė: Giorgi Shermadini 21, Thaddusas McFaddenas ir Beka Burjanadze po 14, Kakhaberas Jintcharadze 8.