J. Hardeno pastangų užbaigti seriją lengvai neužteko, „Jazz“ iškovojo pirmą pergalę (VIDEO)

Hiustono "Rockets" ekipa su Jamesu Hardenu nepasekė kitų komandų pavyzdžių ir lengvai serijos neužbaigs. Jie lemiamose rungtynėse nusileido Jutos "Jazz" krepšininkams svečiusoe, rezultatu 91-107 (24:32, 23:21, 32:23, 12:31) ir serijos rezultatas tapo 3-1.

Namų komanda nenorėjo lengvai pralaimėti paskutinių rungtynių bei serijos ir jau nuo pirmų minučių atrodė kur kas geriau už savo varžovus. Antrame kėlinyje "Rockets" krepšininkai pradėjo švelninti rezultatą, o po ilgosios pertraukos jie jau pirmavo. Visgi namų krepšininkai sužaidė tikrai puikų lemiamą ketvirtį ir iškovojo pergalę, kuri reiškia dar vieną susitikimą.

Pralaimėtojų gretose vėl spidnėjo J. Hardenas, kuris per 39 minutes pelnė 30 taškų, 23 pridėjo Chrisas Paulas, Ericas Gordonas 16.

Nugalėtojų gretose Donovanas Mitchellas pasižymėjo 31 tašku, Jae Crowderis 23, Ricky Rubio 18.