J. Mačiulis buvo vienas iš lyderių ir atvedė Atėnų AEK į pergalę

Graikijoje rungtyniaujantis Lietuvos krepšinio rinktinės narys pasižymėjo dar vienu rezultatyviu pasirodymu ir padėjo komandai iškovoti pergalę. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (15-5) svečiuose nugalėjo Ifaistos Limnou (11-9) rezultatu 87-74 (22:17, 17:17, 24:16, 24:20).

Rungtynės tikrai nebuvo paprastos antroje vietoje lygoje esančiai komandai, tačiau ji laimėjo 3 iš 4 kėlinius ir to pakako pergalei dviženkliu skirtumu.

J. Mačiulis per 28 minutes pelnė 18 taškų (2-4 dvitaškiai, 4-5 tritaškiai, 2-2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 4 kartus ir kartą suklydo.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Hunteris su 21 tašku, dar 19 pridėjo D. Sakota.

Pralaimėtojų gretose S. Evansas pelnė 20 taškų, T. Gotcher 11.