J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias bei surinko dvigubą dublį, tačiau jo komanda netikėtai pralaimėjo (VIDEO)

NBA lygoje pagaliau pasirodė dar vienas lietuvis, kuris trumpam buvo grįžęs į tėvynę. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (23-38) komanda svečiuose nusileido Klivlando "Cavaliers"(14-46) rezultatu 107-112 (24:37, 32:26, 28:19 23:30).

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio komanda turėjo sunkumu ginantis nuo varžovų atakų, bei patys nesukūrė pakankamai progų pelnyti taškus. Visgi antrame kėlinyje pavyko sušvelninti rezultatą iki vienženklio skaičiaus. Antroje rungtynių dalyje Memfio krepšininkai spurtavo ir net išsiveržė į priekį, tačiau galutinis ketvirtis nesusiklostė teigiamai.

Mūsiškis J. Valančiūnas per 30 minučių tapo komandos lyderiu ir pelnė 25 taškus (10/18 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžvų metimus, tačiau 4 kartus prasižengė ir 2 suklydo.

Mike Conley pridėjo 18, Joakim Noah 16 taškų.

Nugalėtojų Kevinas Love'as surengė puikų šou ir pelnė 32 taškus, Collinas Sextonas pridėjo 20, Ante Zizičius 18.