J. Valančiūnas susitikime prieš „Lakers“ buvo blankus, o „Grizzlies“ apmaudžiai krito

NBA lygoje dar vieną nesėkmę patyrė lietuvio atstovaujama ekipa. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (5-10) ekipa turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (14-2) minimalų pranašumą rezultatu 108:109 (35:25, 28:30, 21:30, 24:24).

Kiek netikėtai, rungtynės klostėsi labai kovingai, o pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa susikūrė dviženklį pranašumą. Tiesa, vėliau per sekančius ketvirčius šis pranašumas tirpo, o ketvirtame komandos sužaidė lygiai, tačiau to nepakako ir vienu tašku pergalę šventė „Lakers“.

J. Valančiūnas šiame mače buvo mažai pastebimas ir per 25 minutes pelnė vos 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Morantas 26, Jae‘us Crowderis pridėjo 21 tašką.

„Lakers“ į pergalę vedė LeBronas Jamesas su 30 taškų, o Anthony Davisas surinko 22.