J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę (VIDEO)

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo sunkiai sustabdomas, o jo vedama Toronto „Raptors“ 109:104 pranoko Minesotos „Timberwolves“

J. Valančiūnas, šiose rungtynėse, akivaizdžiai pranoko savo tiesioginį oponentą Karlą-Anthony Townsą. Lietuvis per 29 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 25 naudingumo balus, kas yra geriausias rezultatas šiose rungtynėse.

Tuo metu K. Townsas susitikimą baigė su 11 taškų it 10 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“ sausį išvykose iškovojo vos 1 pergalę ir patyrė 8 pralaimėjimus, kai „Raptors“ namuose šį sezoną per 23 susitikimus suklupo tik 4 kartus.

Dar likus 2 minutėms „Raptors“ persara“ buvo tik 2 taškai, tačiau tada keturis taškus pelnė DeMaras DeRozanas, dar du baudų metimus sumetė J. Valančiūnas ir „Raptors“ iškovojo dar vieną pergalę.

„Raptors“ komandoje rezultatyviausias buvo D. DeRozanas su 23 taškais (10/11 baud., 8 rez. perd.), J. Valančiūnas 18, Kyle‘as Lowry (9 rez. perd.) ir Serge‘as Ibaka po 15, Jakobas Poeltlas 12.

„Timberwolves“ gretose Jimmy Butleris pelnė 25 taškus, Andrew Wigginsas pridjėo 15 (8 atk. kam.), Jeffas Teague‘as ir Gorgui Diengas po 14, Tajas Gibsonas 12, K. Townsas 11.