Jau aišku, kiek Grigonis uždirbs Maskvoje

Grigonis Maskvoje solidžiai uždirbs

Vienas Kauno „Žalgirio“ lyderių Marius Grigonis sekantį sezoną žais jau Maskvos CSKA ekipoje. Apie tai dar vakar pranešė didžiausi tiek Lietuvos, tiek Rusijos naujienų portalai.

Tuo tarpu šiandien jau aiškios ir kontrakto detalės. Pasak šaltinių, M. Grigoniui už trejų metų kontraktą, galiosiantį iki 2024 metų vasaros, CSKA atseikės 4 milijonus eurų. Pirmąjame ir antrajame sezone krepšininkas uždirbs 1,3 mln. eurų, o paskutiniais metais – 1,4 mln. eurų.

„Grigonio žaidimą sekėme jau kelerius metus, jis mūsų radare buvo ilgą laiką, – CSKA pranešime spaudai pateikiami vyriausiojo ekipos trenerio Dimitrio Itoudžio žodžiai. – Pasikvietėme žaidėją, kuris gali žaisti keliose skirtingose pozicijose, o ypač gerai ties perimetru – antroje ir trečioje pozicijoje.“

Adekvačią pamainą Grigoniui „Žalgirui“ bus rasti labai sunku. Neseniai dar sykį LKL čempionu tapęs krepšininkas praėjusiame Eurolygos sezone rinko 13,4 taško bei rinko 13,7 naudingumo balo. Be to, Kaune 1994 metais gimęs 198cm ūgio lengvojo krašto ir atakuojančiojo gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti krepšininkas buvo vienas tų žalgiriečių, kurių venomis, kaip sakoma, teka žalias kraujas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts