JAV žiniasklaida: „Bulls“ siunčia savo lyderį į Naująjį Orleaną

Įvairūs šaltiniai iš už Atlanto skelbia, kad Čikagos „Bulls“ yra pasirengusi atsisveikinti su rezultatyviausiu komandos žaidėju ir šį išsiųs į Naujojo Orleano „Pelicans“.

Mainų sezono pradžioje paprašęs Nikola Mirotičius, atrodo, rado naujuosius namus. JAV žurnalistai skelbia, kad Ispanas mainų būdu atsidurs „Pelicans“ komandoje, o už jį „Bulls“ gaus jau komandoje žaidusį Omerą Ašiką bei NBA naujokų biržos pirmojo raundo šaukimą.

N. Mirotičiaus turėjo vieną prašymą – būti išmainytam į komandą, kuri žais atkrintamosiose. Tačiau N. Mirotičiui ir „Pelicans“ teks pasistengti į ten patekti.
„Pelicans“ šiuo metu su 27 pergalėmis ir 22 pralaimėjimas žengia šeštoje vietoje Vakarų konferencijoje, tačiau yra vos dviem pralaimėjimais nuo devintosios vietos.

Taip pat šansų nepadidina ir tai, kad sezonas jau pasibaigė vienam komandos lyderių DeMarcusui Cousinsui. Tačiau tai reiškia didesnę N. Mirotičiaus rolę komandoje.

Ispanas „Bulls“ gretose šį sezoną per nepilnas 25 minutes rinko po 16,8 taško ir atkovojo po 6,4 kamuolio. Jis buvo rezultatyviausias „Bulls“ žaidėjas ir taip pat rezultatyviausias žaidėjas visoje lygoje, kurio žaidžiamų minučių vidurkis neviršija 25.

Tuo metu O. Ašikas karjerą NBA būtent ir pradėjo „Bulls“ gretose ir ten žaidė du metus, tačiau nė vieną sezono jo žaidžiamų minučių vidurkis neviršijo 15. Šį sezoną turkas per 7,5 minutės renka po 1,3 taško ir atkovoja po 2,5 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts