Prienų klubą papildė naujas talentingas įžaidėjas

Prienų „Labas GAS“ klubas šią vasarą prisiviliojo talentingą įžaidėją iš Serbijos. Naujuoju ekipos atakų organizatoriumi tapo 25-erių metų Sasario „Dinamo“ ekipoje rungtyniavęs Vasilije Pušica.

Praėjusiame sezone žaidėją stabdė traumos. Sasario „Dinamo“ klube įžaidėjas iš viso sužaidė vos 7-erias rungtynes, tačiau fiksavo puikius statistinius rodiklius. Krepšininkas Italijos čempionate vidutiniškai praleisdavo po 20 rungtynių ir rinkdavo po 9,6 taško, atkovodavo po 2,6 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Be galo džiaugiamės, jog turėjome galimybę įsigyti tokio lygio žaidėją kaip Vasa, kuris yra jaunas, labai talentingas, bet tuo pačiu jau ir aukšto lygio krepšinio matęs profesionalas“,- sakė Prienų vyriausiasis treneris Marius Leonavičius. 

Iki persikeldamas į „Dinamo“ klubą gynėjas rungtyniavo tokiuose klubuose, kaip „Victoria Libertas“, „Partizan“ ir „Northeastern Huskies“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts