Jonas Mačiulis gali sugrįžti į LKL

V.Šeškus vilioja J.Mačiulį prisijungti į jo komandos gretas

Jonas Mačiulis gali karjerą tęsti LKL debiutantų Jonavos „Cbet“ gretose. Pranešama, kad Jonavos klubo vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus vilioja veteraną prisijungti prie komandos ir žada, jog per sezoną klubas galės mokėti net 80 tūkstančių eurų atlyginimą.

LKL debiutantai yra ne vienintelis klubas, kurį domina J.Mačiulio prisijungimas. Jau ankščiau buvo skelbiama, kad puolėju rimtai domisi ir Utenos „Juventus“, bet šį variantą buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės narys atmetė.

Jonas Mačiulis pastaruosius trejus savo karjeros metus praleido Atėnuose, kur atstovavo „AEK“ klubo garbę. Paskutiniame sezone Graikijos pirmenybėse lietuvis vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 24 minutes, rinkdavo 9,6 taško, atkovodavo 5 atšokusius kamuolius, atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašydavo 10,9 naudingumo balo.

Tuo tarpu FIBA Čempionų lygoje jo statistika siekė 24 minutes, 6,7 taško, 4,4 atkovoto kamuolio, 0,8 rezultatyvaus perdavimo bei 6,1 naudingumo balo.

Ankščiau krepšininkas yra sakęs, kad noro keliauti žaisti į užsienį jau nebeturi, o labiausiai norėtų prisijungti prie Kauno „Žalgirio“, tačiau šių metų sezone vietojs Lietuvos čempionų gretose jam neatsirado.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts