Jonas Mačiulis krepšiniui taria „sudie“

Jonas Mačiulis su Lietuvos rinktinės apranga

Vienas ryškesnių pastarųjų poros dešimtmečių Lietuvos krepšininkų Jonas Mačiulis didžiajam sportui ištarė „sudie“.

Apie tai 36 metų kaunietis pranešė savo socialiniuose tinkluose, o atsisveikinimo su krepšiniu eilutėse netrūko nostalgijos:

„Prisimenu kaip vakar… Viskas prasidėjo Baršausko g. 66 Kaune, – instagrame rašo Mačiulis. – Vaikas buvo atvestas mamos ir tečio su idėja, kad turetų kur išlieti energiją ir pasportuoti su kitais vaikais. Niekas negalvojo, kad bėgant metams paprasti norai virs tokia nuostabia krepšininko karjera, kurią atėjo laikas užbaigti. Buvo išlieta daug prakaito, daug džiaugsmo ir nusivylimo ašarų. Buvo sutikta daug nuostabių žmonių, apkeliauta daug šalių, laimėta daug titulų. Noriu padėkoti visiems, kurie palaikė sunkiausiais momentais po pralaimėjimų ir po operacijų. Savo šeimai, draugams, treneriams, daktarams ir visiems prie komandų dirbusiems žmonėms ir, be abejonės, visiems fanams…“, – rašė J. Mačiulis.

Krepšininkas turi išties įspūdingą titulų kolekciją: jis yra tapęs Lietuvos, Italijos, Graikijos, Ispanijos čempionu ir Eurolygos čempionu. Su nacionalinėmis šalies rinktinėmis yra laimėjęs pasaulio jaunių čempionato sidabrą ir tapęs pasaulio jaunimo čempionu, o atstovaudamas vyrų rinktinei nyskynė pasaulio pirmenybių bronzą, Europos pirmenybių bronzą ir du kartus tapo Europos vicečempionu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts