Jono Mačiulio klubas patyrė skaudų pralaimėjimą Čempionų lygoje

Čempionų lygoje pirmąjį pralaimėjimą K grupėje patyrė Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK (2-1) klubas.

Iliaso Papatheodorou auklėtiniai išvykos rungtynėse 91:73 (18:30, 27:21, 13:21, 15:18) nusileido pirmąją pergalę po trijų iš eilės nesėkmių iškovojusiai „Strasbourg“ (1-3) ekipai.

Graikijos klubas su lietuviu priešakį nė karto rungtynėse nepirmavo. Jau pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0, o ketvirčio pabaigoje susikrovė ir dviženklį pranašumą. AEK krepšininkai antrajame kėlinyje atsilikimą buvo sumažinę iki 3 taškų, tačiau šeimininkų tritaškiai greitai atstatė dviženklį pranašumą, o apsukų nemažinusi „Strasbourg“ ekipa šventė įtikinamą pergalę.

Jonas Mačiulis ant parketo praleido 31 minutę ir pelnė 7 taškus (0/1 trit., 3/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė arti dvigubo dublio likęs Bonzie Colsonas, kuris per 22 minutes pelnė 18 taškų (1/4 trit., 4/11 dvit., 7/7 baud.) ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius.

Sekančiose rungtynėse Jono Mačiulio atstovaujamas AEK kovo 25 d. stos į kovą prieš „Nizhny Novgorod“ ekipą.