„Juventus“ išvykoje sutriuškino „Rytą“

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo Utenos „Juventus“ (3-0) krepšininkai. Žydrūno Urbono auklėtiniai išvykos rungtynėse 111:89 (24:20, 31:17, 26:26, 30:26) nepasigailėjo Vilniaus „Ryto“ (2-1) krepšininkų ir pratęsė pergalių seriją iki trijų iš eilės.

„Juventus“ krepšininkai pranašumą prieš aikštės šeimininkus pradėjo kurti jau nuo pirmosios atakos ir po truputį didino savo pranašumą. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko atsilikimą sumažinti iki 4 taškų, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką spurtą surengę uteniškiai pranašumą padidino net iki 18 taškų.

Po ilgosios pertraukos vilniečiams atsilikimą pavyko sumažinti iki 11 taškų, tačiau „Juventus“ krepšininkai greitai atstatė turėtą 18 taškų pranašumą. Lemiamą ketvirtį „Juventus“ pradėjo surengdami dar vieną spurtą, o gyvybės ženklų neberodę „Ryto“ krepšininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Nugalėtojus į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs Patrickas Milleris, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 31 tašką (1/1 trit., 13/19 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Juventus“: Patrickas Milleris 31, Rokas Gustys 16, Martynas Gecevičius 12, Tomas Lekūnas 11, Mindaugas Kupšas 10.

Rytas“: Vaidas Kariniauskas ir Ivanas Buva po 15, Mindaugas Girdžiūnas 14, Kennethas Smithas 12.