K. Maksvytis: norisi laimėti, kovoti dėl medalių

K. Maksvytis

Kątik iškeptas naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis jau dėlioja ateities planus bei ruošiasi kiek daugiau nei už dviejų mėnesių įvyksiančiam oficialiam krikštui vyriausiojo trenerio kėdėje. tai turėtų įvyktį šių metų lapkričio 26d., kuomet Lietuvos rinktinės 2023 metų pasaulio čempionato atrankoje lauks bulgariškas barjeras.

44 metų treneris neslepia tikėjęs, jog bus paskirtas nacionalinės ekipos strategu, juolab po to kai LKF prezidentu buvo išrinktas Vydas Gedvilas, o jo dešiniaja ranka tapo Mindaugas Balčiūnas. Kalbėdamas apie ateities planus, jis regi permainas rinktinėje. Viena tokių – Donato Motiejūno sugrįžimas į treniruočių stovyklas vasarą.

„Manau, kad jis vasarą sugrįš į rinktinės stovyklą. Juolab, jis bus labiau pasirengęs, bus žaidęs Europoje, Eurolygoje“, – pažymėjo K. Maksvytis.

Treneris teigia, kad atrankos languose per Eurolygos sezoną išbandys ir naujus krepšininkus, mat Eurolygos žaidėjų pagalbos sulaukti nesitiki. Vienas tokių – jo treniruojamos Permės ekipos marškinėlius vilkintis universalus puolėjas Eigirdas Žukauskas.

Iš Kretingos rajono kilęs treneris neketina atsisakyti ir jo pirmtako Dariaus Maskoliūno naudotos taktikos, kuomet svarbiais rinktinei momentais aikštėje vienu metu būdavo ir Jonas Valančiūnas, ir Domantas Sabonis.

„Rinktinėje turi žaisti geriausi žaidėjai. Visi rinktinę kritikuoja neva dėl senovinio žaidimo stiliaus, jog žaidžiama dviem sunkiais aukštaūgiais. Bet jeigu mes šioje pozicijoje turime perteklių gerų žaidėjų, negi tuo nesinaudoti?“, – retoriškai klausė treneris.

„Norisi laimėti, patekti į finalinius etapus, kovoti dėl medalių. Dirbant su Lietuvos rinktine neužteks tikslo išeiti iš grupės etapo“, – apie tikslus rinktinėje užbaigė K. Maksvytis, o jo buvęs auklėtinis jaunimo rinktinėse Edgaras Ulanovas dar pridėjo, jog šis treneris „moka suvienyti komandą bendram tikslui“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts