Į Lietuvą netrukus gali pakrypti Amerikos žiniasklaidos dėmesys: broliai Ballai arti susitarimo su Prienų „Vytautu“

Garsioji Ballų šeimynėlė netrukus gali užsukti į Lietuvą. Vienas patikimiausių Amerikos krepšinio žurnalistų Adrianas Wojnarowski praneša, kad LiAngelo ir LaMelo Ballai artėja prie susitarimo su Prienų „Vytauto“ ekipa.

Apie šių žaidėjų norą išvykti į Europą buvo kalbama jau praėjusią savaitę, o apie tai, kad gavo pasiūlymą įsigyti šį žaidėją kalbėjo „Lietkabelio“, „Šiaulių“ ir „Lietuvos ryto“ komandos. Visgi, kol šie klubai tik užsiminė apie galimybę įsigyti šiuos amerikiečius, „Vytauto“ ekipa pradėjo derybas ir dabar pranešama, jog ji per 24-48 valandų laikotarpį pateiks savo galutinį sprendimą dėl jo atvykimo į komandą.

Šie krepšininkai išgarsėjo dėka jų tėvo LaVaro Ballo pareiškimų visuomenėje. Neseniai jis buvo įsivėlęs į konfliktą, tačiau toks jo elgesys nesutrukdė vyriausiam jo sūnui Lonzo Ballui praėjusioje NBA naujokų biržoje būti pakviestam antru šaukimu Los Andželo „Lakers“ ekipos.

Devyniolikmetis LiAngelo neseniai susidūrė su nemalonumais su teisėsauga, kai jis buvo pagautas vagiliaudamas Kinijoje. Po to jis buvo grasintas išmetimu iš UCLA universiteto, o nepatenkintas tėvas nusprendė pats išbraukti jį iš universiteto, o kartu iš mokyklos jis pasiėmė ir jauniausią 16 metų sūnų LaMelo, kuris iki šiol atstovavo tik savo mokyklos komandai.

LiAngelo paskutiniu metu nebuvo laikomas pretendentu praverti NBA duris, kai tuo tarpu jauniausias šeimos narys LaMelo yra laikomas vienu iš perspektyviausių savo kartos žaidėjų Amerikoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts