K. Maksvytis paskelbė savo dvyliktuką kovai su čekais

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, penktadienį Klaipėdoje pergalingai pradėjusi pasaulio čempionato Europos zonos atrankines kovas 89:69 patiesdama Bulgariją, jau pasiekė Čekiją. Joje lietuviai pirmadienį susikaus su Ronano Ginzburgo diriguojama Čekija. Skirtingai nei lietuviai, čekai pirmajame atrankos ture 90:97 nusileido Bosnijai ir Hercegovinai.

Lietuvos rinktinės dvyliktuką paskelbęs trenerių štabas iš esmės remsis visais krepšininkais, kurie žaidė mače su bulgarais. Vienintelis pakeitimas – Eimantą Bendžių pakeitęs Mindaugas Kuzminskas, prisijunęs prie nacionalinės ekipos po mūšio su bulgarais.

„Eimantą lyginant su pačiu Mindaugu, Kuzminskas yra atletiškesnis ir suteikia kažkiek kitų galimybių“, – sprendimą apie nedidelį pasikeitimą dvyliktuke komentavo K. Maksvytis.

Iš viso į šį FIBA atrankinį langą K. Maksvyčio vadovaujamas rinktinės trenerių štabas buvo pasikvietęs 15 krepšininkų, tačiau su Arnu Velička bei Martinu Gebenu buvo atsisveikinti jau po pergalės prieš Bulgariją. Šie krepšininkai jau išvykę į savo klubus. E. Bendžius liko su rinktine, tačiau įvykius aikštėje Opavoje stebės tik iš šalies.

Rinktinės dvyliktukas mūšiui su Čekija:

Gynėjai: Mindaugas Girdžiūnas (Vilniaus „Rytas“), Margiris Normantas (Vilniaus „Rytas), Tomas Dimša (Trevizo „De' Longhi Basket“, Italija), Vytenis Čižauskas (Kėdainių „Nevėžis“).

Puolėjai: Deividas Gailius (Klaipėdos „Neptūnas“), Eigirdas Žukauskas (Permės „Parma“, Rusija), Gytis Masiulis (Bilbao „Basket“, Ispanija), Osvaldas Olisevičius (Emilijos Redžo „Pallacanestro“, Italija), Arnas Butkevičius (Vilniaus „Rytas“), Mindaugas Kuzminskas (Sankt Peterburgo „Zenit“, Rusija).

Vidurio puolėjai: Laurynas Birutis (Obradoiro „Monbus“, Ispanija), Martynas Echodas (Venecijos „Reyer“, Italija).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts