K.Maksvytis už Lietuvos rinktinės vairo debiutuos gimtajame krašte

Naujasis Lietuvos rinktinės strategas debiutuos savo gimtajame krašte

Pagaliau paaiškėjo, kuriame krašte įvyks naujojo vyriausiojo Lietuvos rinktinės trenerio debiutas. Kazys Maskvytis su nacionaline vyrų komanda debiutines rungtynes žais Klaipėdoje – savo gimtajame krašte. Šią žinią patvirtino ir pats LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Lietuvos vyrų rinktinė atranką į 2023 metų pasaulio čempionatą pradės šių metų lapkričio 26 dieną. Mūsų šalies krepšininkai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje priims svečius iš Bulgarijos, o jau po trijų dienų – lapkričio 29 d. išvykoje susigrums su Čekijos nacionaline komanda.

Vertėtų paminėti, jog tai bus ne vienintelis kartas, kai Lietuvos krepšinio sirgaliai drebins Klaipėdos arenos sienas. 2022 m. vasario 22-28 dienomis, šalies rinktinė vėl grįš į Klaipėdą, kur antrajame kvalifikacijos lange dukart susikaus su Bosnijos ir Hercegovinos nacionaline komanda: vasario 24d. – rungtynės lietuviai žais išvykoje, o vasario 27 d. – namuose.

Paskutinį kartą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Klaipėdoje žaidė 2019-ųjų rugpjūtį, kai dvikova su Suomija pradėjo pasirengimą planetos pirmenybėms. Neseniai vykusioje Europos čempionato atrankoje mūsiškiai šeimininkavo Vilniuje – tada rungtynės vyko „Avia Solutions Group“ arenoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts