Kalniečio ir Kuzminsko duetas dar kartą nukalė pergalę „Lokomotiv“

Po karjeros rekordais pažymėtos pergalės Europos taurėje Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas ir vėl buvo pagrindiniai pergalės kalviai Krasnodaro „Lokomotiv“ (12-6) gretose.

Lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ VTB vieningosios lygos rungtynėse, namuose 104:89 (30:29, 27:24, 26:15, 21:21) nugalėjo „Avtodor“ (8-10) krepšininkus ir pratęsė pergalingą seriją.

Šeimininkų puolimas svečiams buvo sunkiai įveikiamas. Lietuvių atstovaujama „Lokomotiv“ ekipa vien per pirmąją rungtynių pusę varžovams sumetė 57 taškus, o po ilgosios pertraukos vadžių neatleidusi tęsė varžovų triuškinimą.

„Lokomotiv“ komandos kapitonas Mantas Kalnietis surinko galingą dvigubą dublį. Įžaidėjas aikštelėje praleido 36 minutes ir pelnė 19 taškų (3/5 trit., 5/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Kitas lietuvis Mindaugas Kuzminskas rungtynes taip pat pradėjo starto penkete ir per 26 minutes prie pergalės prisidėjo 17 taškų (1/4 trit., 6,7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų. Vis tik, puolėjas rungtynes buvo priverstas baigti ankščiau laiko, dėl išnaudotų pražangų limito.

Svečių gretose žibėjo Gianas Clavellas, kuris per 34 minutes pelnė 19 taškų (3/6 trit., 5/7 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis 19, Drew Gordonas 18, Mindaugas Kuzminskas 17, Nigelas Williamsas-Gossas 16, Vladislavas Emčenko 10.

„Avtodor“: Gianas Clavellas 19, Dušanas Rističius 16, Željko Šakičius 15, Nate'as Masonas 11, Markelas Starksas 10.