Kauno „Žalgiris“ atvyko į Estiją – kelionės VIDEO

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą atvyko į Estijos sostinę. Taline sekmadienį Lietuvos čempionai sužais draugiškas rungtynes su vietos „Kalev/Cramo“ komanda.

Kaip įprasta, kauniečių kelionė prasidėjo „Žalgirio“ arenos rūbinėje, kurioje komandos nariai savo lagaminus užpildė treniruotėms reikalinga sportine apranga. Šįkart lagaminai buvo prikrauti gausiau, nes be treniruočių ir rungtynių Estijoje, ekipos iškart laukia kelionė į Turkiją, kur žalgiriečiai pratęs pasiruošimą sezonui savaitės ilgio treniruočių stovykloje.

Punktualiai atvykę į Vilniaus oro uostą „Žalgirio“ vyrai skrydyje į Taliną nepatyrė jokių nepatogumų ir Estijos sostinę pasiekė 20 minučių anksčiau nei planuota. Čia komandos jau laukė net du apsilankymo Estijoje organizatorių užsakyti autobusai.

Nuvykę į viešbutį žalgiriečiai pavakarieniavo ir ėjo ilsėtis. Šeštadienį jų laukia dvi intensyvios treniruotės, o sekmadieni 17.00 val. susitikimas su Estijos čempionais „Saku“ arenoje.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts