Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Raptors“ krepšininkai leido „Bucks“ pergalingai pradėti seriją (VIDEO)

NBA rytų konferencijos finalo seriją pergalingai pradėjo Milvokio "Bucks" komanda, kuri pirmose rungtynėse įveikė Toronto "Raptors" krepšininkus rezultatu 108-100 (23:35, 28:25, 25:24, 32:17).

Namuose žaidę mačo nugalėtojai turėjo rimtų problemų pirmame ketvirtyje ir atsiliko dviženkliu taškų skirtumu. Visgi visus kitus kėlinius skirtumas tarp komandų tirpo, o lemiamas ketvirtis puikiai susiklostė Milvokio atstovams, kurie taip pat sugebėjo sustabdyti "Raptors" puolimą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose kiek netikėtai buvo Brookas Lopezas su 29 taškais, dar 24 pridėjo graikas Giannis Antetokounmpo, Malcolm Brogdon 15.

Pralaimėtojų komandoje puikiai žaidė du žaidėjai, Kawhi Leonardas pelnė 31 tašką, Kyle Lowry 30, dar 15 pridėjo Pascalis Siakamas.