„Khimki“ byrėjimas tęsiasi

J. Mickey palieka Rusiją

Maskvos srities „Khimki“ vakar nutraukė 17 pralaimėjimų paeiliui seriją, kuomet užfiksavo didžiausią 27 turo senaciją ir namuose 78:77 nukovė Madrido „Real“. Vis dėlto, ši vos trečia turtingo ir didelius planus puoselėjusio rusų klubo pergalė šiųmečiame Eurolygos sezone vargu ar guodžia geltonai mėlyno klubo sirgalius.

Po pergalės prieš „Real“ netrukus buvo pranešta, kad klubą palieka dar du žaidėjai amerikiečiai – aukštaūgis Jordanas Mickey ir įžaidėjas Ericas McCollumas. Teigiama, kad abu krepšininkai palieka klubą dėl vėluojančių atlyginimų, kurių, pasak kai kurių šaltinių, krepšininkai negauna jau du ar tris mėnesius.

Maža to, neaiški ir latvio Janio Timmos situacija. Puolėjas išvyko iš arenos prieš sekmadienio namų mačą VTB Vieningoje lygoje su Zieliona Gūros „Stelmet“. Manoma, kad taip krepšininkas pasielgė todėl, kad treneris Andrejus Malcevas jo neįtraukė į starto penketą.

Eurolygoje seniai visas viltis palaidojusiam Pamaskvės klubui, regis, pergales tuoj bus labai sunku rinkti ir VTB lygoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts