Kita G. Antetokounmpo pusė: rungtynių metu grasino vienam iš savo komandos trenerių (VIDEO)

Sezono pradžioje dominuojantis Giannis Antetokounmpo praėjusią naktį pasižymėjo ne pačiu maloniausiu poelgiu: rungtynių metu atletas grasino vienam iš savo komandos trenerių.

Apie graiko konfliktą su trenerio asistentu Seanu Sweeney pirmasis pranešė vienas iš rungtynes filmavusių operatorių, kuris pabrėžė, jog iš stratego išgirdęs jam nepatikusią pastabą įsiaudrinęs krepšininkas rėkdamas „Aš tave sudaužysiu“ (I'll f**k you up“, – angl.) grėsmingai artėjo prie trenerio, o nuo rimtesnio konflikto įsiplieskimo išgelbėjo laiku įsikišę jo komandos draugai.

Verta pastebėti, kad S. Sweeney vasarą buvo asmeninis G. Antetokonmpo treneris, kuris padėjo jam pasiruošti sezonui, o dabar yra už „Bucks“ gynybą atsakingas treneris.

Epizodo video:

Tai jau ne pirmas kartas, kai 22-ejų metų graikas rungtynių metu demonstruoja pernelyg karštą charakterį: šį sezoną po 29,5 taško per susitikimą vidutiniškai renkantis žaidėjas 2015 metų atkrintamosiose varžybose buvo diskvalifikuotas iš rungtynių už itin kietą pražangą prieš Michaelą Dunleavy.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts