Kuzminsko vedama „Lokomotiv“ krito per pratęsimą

VTB Vieningoje lygoje pusfinalio kovas pradėjo lietuviškoji „Lokomotiv“ ekipa. Javgenijaus Pašutino auklėtiniai su Mindaugu Kuzminsku priešakį tik po pratęsimo 87:98 (16:29, 16:17, 22:23, 25:10, 8:19) nusileido Kazanės UNIKS krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių nusileidžia 0-1.

Kazanės ekipa jau nuo pat rungtynių pradžios pademonstravo stulbinantį pataikymą ir vien per pirmuosius du kėlinius turėjo solidų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje svečių pranašumas išaugo iki 15 taškų, o ketvirtojo pradžioje persvara siekė net 19.

Ketvirtajame kėlinyje lemiamu metu galingą spurtą surengusi „Lokomotiv“ išlygino rezultatą, o likus kelėtai sekundžių Mindaugas Kuzminskas sėkmingai blokavo pergalingu galėjusį tapti varžovo metimą. Pratęsimo metu antrą kvėpavimą gavę UNIKS krepšininkai tiesiog sutriuškino šeimininkus ir iškovojo pirmąją pergalę pusfinalio serijoje.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 41 minutę ir pelnė 14 taškų (0/3 trit., 6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Kitas lietuvis Mantas Kalnietis Krasnodaro ekipai padėti vis dar negali dėl patirtos čiurnos traumos.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Johnas Brownas, kuris per 38 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Sekančios šių ekipų tarpusavio rungtynės gegužės 20 dieną.

Lokomotiv“: Kevinas Hervey 24, Mindaugas Kuzminskas 14, Willas Cummingsas 13.

UNIKS: Jamaras Smithas ir Johnas Brownas po 19, Okaro White'as 17, Isaiah Canaanas 12, Nate'as Woltersas 10.