L. Jameso benefistas ir gudrus žaidimas „Cavs“ neišgelbėjo, A. Daviso pastangų neužteko „Pelicans“ (VIDEO)

Milvokyje susitiko komandos, turinčios itin įdomias asmenybes, kurios yra itin dažnai lyginamos tarpusavyje. Milvokio „Bucks“ ekipa vedama Giannio Antetokounmpo 119:116 palaužė Klivlendo „Cavaliers“ su LeBronu Jamesu priešakyje.

Abu atletai sužaidė įspūdingas rungtynes. Graikas pelnė 27 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Kai L. Jamesas pelnė 39 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 6 iš 11 tritaškius.

Šiose rungtynėse galėjo visai nebūti intrigos, nes dar trečiame kėlinyje „Bucks“ pirmavo 15 taškų skirtumu. Vis dėlto „Cavaliers“ sugrįžo ir atgaivino rungtynių intrigą. Įsimintiniausiu rungtynių epizodu tapo L. Jameso kamuolio grąžinimas į aikštę.

Likus kiek mažiau nei 6 sekundėms „Cavaliers“ atsilikinėjo 5 taškais, o L. Jamesas išmesdamas kamuolį iš už šoninės linijos metė G. Antetokounmpo į nugarą, pats pasiėmė kamuolį ir smeigė tritaškį. Vėliau Khrisas Middletonas tyčia prametė antrą baudą ir L. Jameso metimas per visą aikštę tikslo nepasiekė.

„Cavs“ gretose be L. Jameso 37 taškų išsiskyrė Kevinas Love‘as pelnęs 21 (10 atk. k.), 14 pridėjo Dwyane‘as Wade‘as, 13 Jeffas Greenas.

„Bucks“ komandoje po G. Antetokounmpo rezultatyviausias buvo Ericas Bledsoe pelnęs 26 taškus, 18 pridėjo K. Middletonas (10 rez. perd.), 16 Malcolmas Brogdonas, o 15 Johnas Hensonas.

Tuo tarpu JAV sostinėje spurtų kovą laimėjo Vašingtono „Wizards“ 116:106 įveikusi Naujojo Orleano „Pelicans“.

Jau po pirmojo kėlinio „Wizards“ susikrovė 17 taškų persvarą, kai jį laimėjo 36:19. Nors „Wizards“ atrodė pabėgs, „Pelicans“ to daryti neleido. Jie antrąjį ketvirtį laimėjo 11 taškų skirtumu (36:25) ir komandas prieš antrąją rungtynių dalį skyrė vos 6 taškai.

Vis dėlto trečiąjį kėlinį „Pelicans“ ir vėl laimėjo 17 taškų skirtumu – 32:15. Po šio smūgio svečiams iš Naujojo Orleano atsitiesti buvo itin sunku. Panaikinti 23 taškų deficitą atrodė neįmanoma, tačiau „Pelicans“ ir tada pasistengė. Dar likus 2 minutėms komandas skyrė 19 taškų skirtumas, tačiau „Pelicans“ spurtavo 9:0, kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu ir sušvelnino savo pralaimėjimą.

„Pelicans“ negelbėjo ir Anthony Davisas, kuris pelnė 37 taškus (9 atk. k.), DeMarcusas Cousinas pridėjo 26 (13 atk. k.), 13 pelnė Jrue Holiday, o E‘Twaunas Moore‘as pridėjo 12.

„Wizards“ komandoje puikiai atrodė Bradley Bealas su 26 taškais (5/11 trit.), 24 pridėjo nuo suolo pakilęs Mike‘as Scottas (8/10 dvit.), o 18 pelnė Johnas Wallas (10 rez. perd.).

Na, o Sakramento „Kings“ po puikaus ketvirtojo kėlinio palaužė Filadelfijos „76ers“ 101:95.

Dar po dviejų kėlinių „Kings“ atsiliko 9 taškų skirtumu, tačiau prieš lemiamą ketvirtį sumažino atsilikimą iki 7. Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ spurtavo ir jį laimėjo 30:17, bei taip iškovojo sunkią pergalę.

Šiose rungtynėse „76ers“ ekipai nepadėjo Joelis Embiidas.

„Kings“ gretose puikiai atrodė Zachas Randolphas pelnęs 27 taškus, 24 pridėjo Buddy Hieldas, o 16 taškų pelnė Frankas Masonas.

Tuo tarpu „76ers“ gretotse rezultatyviausias buvo Robertas Covingtonas su 17 taškų, 15 pridėjo Jarrydas Baylessas, 13 Benas Simmonsas (12 atk. k., 9 rez. perd.), po 11 pelnė Dario Šaričius (9 atk. k.) ir T.J. McConnellas.