L. Lekavičiaus vaidmenį pakomentavęs Š. Jasikevičius: „Panathinaikos“ dabar žaidžia agresyviau“ (VIDEO)

Kauno "Žalgirio" krepšininkų penktadienio vakarą laukia ypatingai svarbios Eurolygos rungtynės prieš Atėnų "Panathinaikos".

Šarūnas Jasikevičius savo gretose vis dar neturės Antano Kavaliausko ir Leo Westermanno, tačiau žalgiriečiai jau turės į rimtą grįžusį Paulių Jankūną ir į komandą sėkmingai įsiliejusį Deoną Thompsoną.

Kalbėdamas apie patį "Panathinaikos", Š. Jasikevičius teigė, kad prie naujo trenerio ji tapo labiau amerikietška.

"Manau, dabar PAO žaidžia agresyviau, bando labiau atakuoti kamuolį, spausti. Tuo Pitino pasižymėjo visą savo karjerą.

Pas juos sumažėjo derinių. Jei pas Xavi Pascualį būdavo sunku atsirinkti, kokiais jis deriniais žais, dabar yra gal kokie penki ar šeši pagrindiniai deriniai. Viskas paprasčiau

Tikrai matoso JAV koledžo žaidimo bruožų – atakos pailgėjo, jie stengiasi atakuoti likus septyniomis ar aštuoniomis sekundėm. Bet nuo pirmadienio praėjo daug laiko, atvyko nauji žaidėjai, gal ir jiems bus kokių variantų aikštėje sugalvota. Stengiamės daugiau žiūrėti į save", – teigė strategas.

Paklaustas apie Luko Lekavičiaus vaidmenį, Šaras atsakė: "Ir Luko, ir I.Papapetrou vaidmuo išaugo. Nežinau, ar čia dėl trenerio, ar tiesiog taip atsitiko. Lukas dabar žaidžia agresyviau, net daugiau minučių. Toks vaizdas, kad jam naujas treneris į naudą."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts