L. Jameso vedama „Lakers“ ekipa pranoko „Rockets“

LeBronas Jamesas ir toliau traukia savo komandą į priekį NBA lygoje ir pasiekė dar vieną pergalę. Los Andželo „Lakers“ (34-8) atkaklioje kovoje nugalėjo Hiustono „Rockets“ (26-15) krepšininkus rezultatu 124:115 (27:34, 32:31, 32:17, 33:33).

Rungtynių pradžioje šiek tiek geriau sekėsi namuose žaidžiantiems „Rockets“ žaidėjams, kurie susikūrė nedidelį pranašumą pirmame kėlinyje, o antrame jį išsaugojo. Visgi, po ilgosios pertraukos situacija pasikeitė ir „Lakers“ sužaidė puikų ketvirtį, kurio dėka ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį.

Lyderio L.Jameso sąskaitoje 31 taškas, 5 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų. 23 taškus pridėjo Kyle’as Kuzma, po 20 Danny Greenas ir Alexas Caruso.

Pralaimėtojų gretose Russellas Westbrookas pelnė 35 taškus, Jamesas Hardenas 34.