Legenda: kartą L. Birdas varžovams pasakė savo lemiamos atakos planą ir vis tiek laimėjo rungtynes

„Celtics“ legenda Larry Birdas ne tik buvo vienas iš geriausių savo laikotarpio NBA žaidėjų, tačiau ir yra vienas iš didžiausių visų laikų provokatorių NBA istorijoje itin pasižymėjęs dėl savo „nešvarių kalbų“ („trash-talk“).

Buvęs jo komandos draugas Kevinas McHale‘as prisiminė savo įsimintiniausią istoriją, kai L. Birdas prieš lemiamu momentu laimėdamas rungtynes papasakojo savo atakos planą varžovams, tačiau šie vis tiek nesugebėjo jo sustabdyti.

„Mes žaidėme Finikse ir pirmavome 15 taškų, tačiau tuomet turėjome blogiausią 4 kėlinį istorijoje. Per jį žaidėme klaikiai, o prastai atrodė ir L. Birdas. Galiausiai likus kelioms sekundėms varžovai turėjo dviejų taškų pranašumą, o mes nubraižėme derinį išsimetant kamuolį iš už krepšio.

Visgi, L. Birdas nebuvo linkęs jo atlikti – jis priėjo prie manęs ir pasakė: „Aš nutrauksiu derinį ir tiesiog paleisiu tritaškį“. Nors aš bandžiau jį atkalbėti, jis neatsisakė savo plano. Negana to, jis nuėjo prie varžovų atsarginio suolelio ir girdint visai jų komandai bei treneriams rėžė: „Taigi, aš esu pasiruošęs nusivaryti kamuolį prie tritaškio linijos, paleisti jį į krepšį ir išvykti namo. Man atsibodo su jumis žaistis.“

L. Birdas nemelavo – gavęs kamuolį jis nubėgo prie tritaškio zonos ir paleido kamuolį į krepšį. Kol kamuolys dar buvo ore, jis atsisuko į Finikso ekipos atsarginių suolelį ir surėkė: „juk jums sakiau“ ir nubėgo link rūbinės, o kamuolys skrodė tinklelį“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts