Š.Jasikevičiaus diriguojama „Barcelona“ pasiekė antrąją pergalę ACB lygoje

"Barcelona" pasiekė antrąją pergalę reguliariajame ACB sezone

Antrąją pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ ekipa. Rokas Jokubaitis savo progą gavo tik ketvirtajame kėlinyje.

Praeitų metų Eurolygos vicečempionai rezultatu 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20)  svečiuose nesunkiai įveikė Las Palmo Gran Kanarijos „Herbalife“ krepšininkus. Pastariesiems tai buvo pirma nesėkmė šiame sezone.

Katalonų ekipos marškinėlius vilkintis R.Jokubaitis rungtynėse pasirodė tik lemiame varžybų ketvirtyje ir iš viso ant parketo praleido vos 5 minutes. Per jam suteikta laiko tarpą jaunasis talentas sugebėjo pelnyti 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, pelnė asmeninę pražangą ir bendroje įskaitoje į savo sąskaitą įsirašė 2 naudingumo balus.

Naudingiausiu varžybų žaidėju tapo geriausiu Eurolygos žaidėju tituluojamas Nikola Mirotičius. Pastarasis į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir atkovojo net 16 atšokusių kamuolių, o bendrajo įskaitoje buvo pirmoje vietoje su 36 naudingumo balais. Taip pat, prie pergalės po 13 taškų pridėjo Cory Higginsas bei Kyle‘as Kuričas. Po 8 įmetė Brandonas Daviesas Ir Nickas Calathesas.