„Lietkabelis“ Europos taurėje patyrė dramatišką pralaimėjimą

Panevėžio „Lietkabeliui“ (2-2) Europos taurėje nepavyko pratęsti pergalingos serijos. Nenado Čanako auklėtiniai namuose tik po atkaklios kovos 96:100 (23:33, 22:17, 21:17, 30:33) nusileido „Hamburgo“ ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šiame turnyre.

Rungtynių pradžioje „Lietkabelis“ susidūrė su problemomis gynyboje ir greitai rinkosi komandines pražangas, o svečiai po truputį tolo nuo panevėžiečių. Vis tik šeimininkų gretose puikiai puolime darbavosi Gedikminas Orelikas, kurio dėka atsilikimas nuo varžovų nebuvo įspūdingai didelis.

Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ kur kas geriau darbavosi gynyboje, o Oreliko vedami šeimininkai atsilikimą sumažino iki 3 taškų, tačiau keletas greitų svečių atakų neleido per daug priartėti panevėžiečiams.

Trečiąjį ketvirtį „Lietkabelis“ pradėjo aukšta nata ir iš karto persvėrė rezultatą. Vis tik svečiai nė kiek nenusileido ir taip pat demonstravo kovą, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vos taškas. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo gana pasyviai, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Hamburgo“ krepšininkai surengė spurtą ir išplėšė pergalę.

Panevėžiečiams pergalės negarantavo ir puikus Gedimino Oreliko žaidimas. Lietuvis per 31 žaidimo minutę pelnė 31 tašką (7/14 trit., 4/6 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.