„Lietkabelis“ – R. Sargūno taurės finale

R. Sargūno taurės pusfinalyje - Panevėžio klubo triumfas

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai žengė į kasmet organizuojamos Raimundo Sargūno taurės finalą.

Pirmadienio vakarą Panevėžio „Cido“ arenoje Nenado Čanako auklėtiniai rezultatu 82:77 (27:19, 21:21, 16:18, 18:19) įveikė Parnu „Sadam“ klubą iš Estijos, kurio spalvas gina ir LKL sirgaliams praeityje puikiai žinomas sunkusis krašto puolėjas iš Lietuvos Artūras Valeika.

Lietkabeliui sėkmingo puolimo dėka pavyko kiek atitrūkti jau pirmajame kėlinyje, tačiau vėliau kova aikštėje vyko taškas į tašką ir nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat rungtynių pabaigos.

Labiausiai panevėžiečių gretose išsiskyrė iš Ispanijos ACB lygos po pertraukos į gimtinę grįžęs Dovydas Giedraitis, pataikęs visus 5 mestus tritaškius. Tuo tarpu jo komandos draugai Karolis Giedraitis bei serbas Nikola Radičevičius rungtynes turėjo praleisti dėl traumų.

Antradienį turnyro finale „Lietkabelis“ dėl R. Sargūno taurės kausis su Nur Sultano „Astana“ krepšininkais iš Kazachstano. Mačas prasidės 19:00 val.

Panevėžio „Lietkabelis“: Dovydas Giedraitis – 19 taškų , Gediminas Orelikas – 14, Kripstupas Žemaitis, Gabrielius Maldūnas ir Panagiotis Kalaitzakis – po 8, Vytenis Lipkevičius – 7, o Tadas Vaičiūnas ir Džordže Gagičius surinko po 6 taškus.

Parnu „Sadam“:Kasey Hillas surinko – 14 taškų, Mihkelis Kirversas ir Andris Misteris – po 12, Artūras Valeika – 10 taškų.