„Lietuvos rytas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vytautą“

Lkl.lt informacija

Martynas Echodas buvo neatpažįstamas, o Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas tik po sunkios kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Vilniečiai išvykoje 75:69 vos neprisižaidė su Prienų „Birštono-Vytauto“ ekipa.

Prastas rungtynes sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias „Betsafe–LKL“ čempionato žaidėjas M. Echodas. Aukštaūgis per 20 žaidimo minučių pelnė vos 4 taškus, sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose žaidė Benas Madgenas, surinkęs 21 tašką (9/12 dvit.). Rokas Giedraitis pridėjo 12 taškų, o Robertas Carteris ir Marcas Carteris atitinkamai pelnė po 11 ir 10 taškų.

Rezultatyviausias rungtynes nuo pat 2011 metų vasario mėnesio sužaidė „Vytauto“ puolėjas Tadas Klimavičius. Lietuvis pelnė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Be T. Klimavičiaus „Vytauto“ ekipoje taip pat išsiskyrė 18 taškų surinkęs Eigirdas Žukauskas. Martynas Linkevičius pridėjo 8 taškus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo apylygiai, o ketvirtį 6 taškais be atsako baigę vilniečiai pirmavo (20:17). Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ buvo pabėgęs 13 taškų persvara, tačiau susiėmę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką rezultatą išlygino – 36:36.

Po ilgosios pertraukos nei viena komanda rungtynių eigos neperlaužė, o prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (61:60). Ketvirtajame kėlinyje „Vytautui“ pritrūko jėgų ir pergalę šventė vilniečiai – 75:69.