M. Carteris palieka „Lietuvos rytą“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipoje Marcas Carteris neužsibuvo. Vilniečių strategas Rimas Kurtinaitis po rungtynių su Pasvalio „Pieno Žvaigždėmis“ pranešė, kad amerikietis paliks komandą.

Strategas teigė, kad M. Carteris yra tipinis antrosios pozicijos žaidėjas, nors ir buvo kviestas į Vilnių, kaip atsarginis įžaidėjas. Šiam eksperimentui nepasiteisinus „Lietuvos rytas“ ieško naujo atsarginio įžaidėjo.

R. Kurtinaitis gyrė M. Carterį dėl savo lygio, darbštumo treniruotėse ir profesionalumo, tačiau apgailestavo, kad atakuojančio gynėjo pozicijoje jam vietos nėra.

Gynėjas LKL pirmenybėse spėjo sužaisti 9 rungtynes, aikštėje praleisdavo beveik po 13 minučių, rinkdavo po 5,4 taško ir atlikdavo po 2,3 rezultatyvaus perdavimo. Europos taurėje amerikietis per 19 minučių rinko po 7,7 taško ir 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, abejuose turnyruose jis iš viso pataikė 3 tritaškius iš 6.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts