M. Kuzminskas gali būti iškeistas?

Mindaugui Kuzminskui šis NBA sezono startas yra itin sudėtingas. Pirmose trejose Niujorko "Knicks" rungtynėse ant parketo nepasirodęs lietuvis ir toliau nesiruošia vilktis sportinės aprangos.

Kol kas nei viename susitikime M. Kuzminskas net nebuvo registruotas rungtynėms. Nors buvo spėjama, kad išvykus Carmelo Anthony lietuvis gaus daugiau žaidimo minučių, tokie spėjimai visiškai nepasiteisino.

Niekam nėra paslaptis, kad Fynikso "Suns" ekipos žvaigždė Ericas Bledsoe nori būti iškeistas, o "Knicks" šiuo krepšininku itin įdėmiai domisi.

"Nypost.com" žurnalistas Marcas Bermanas teigė, kad suolą trinantis M. Kuzminskas galėtų būti mainų dalis, kuri padėtų prisivilioti E. Bledsoe į Niujorką.

"Knicks" komanda puolėjo grandyje turi per daug krepšininkų. M. Kuzminskas po gero debiutinio sezono yra iškritęs iš klubo rotacijos, tačiau jis buvo Philo Jacksono vyrukas", – rašė žurnalistas.

Jis taip pat teigė, kad į mainus gali būti įtraukti tokie krepšininkai, kaip Enesas Kanteris, Kyle'as O'Quinnas ir Lance'as Thomasas.

Tuo tarpu "Suns" savo gretose nori matyti Franką Nitikiną ir Willy Hernangomezą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts