NBA: „Hawks“ – „Bucks“, „Pacers“ – „Spurs“ (APŽVALGA)

Šį vakarą NBA dvikovos įvyks anksčiau nei įprastai, o tai turėtų džiuginti naktinėti nemėgstančius šios lygos gerbėjus. Tarp dviejų šiandien įvyksiančių susitikimų, Lietuvos krepšinio gerbėjai turės galimybę išvysti ir Domantą Sabonį, kuris su „Pacers“ bandys nugalėti „Spurs“ ekipą.

„Pacers“ –„Spurs“

22:30 val. į dvikovą stos Indianos „Pacers“ ir San Antonio „Spurs“ komandos. Per pirmuosius penkis mačus „Spurs“ yra patyrusi vos vieną nesėkmę, o „Pacers“ savo sąskaitoje po tiek pat mačų turi dvi pergales.

„Pacers“ vasarą papildęs Domantas Sabonis sezoną pradėjo sėkmingai – nepraleidęs nė vieno mačo jis per 24,6 minutes vidutiniškai renka po 11,2 taško, atkovoja po 9,8 kamuolio ir atlieka po 2,2 rezultatyvaus perdavimo. Pirmąjį sezono mačą pradėjęs ant suolo, vėliau lietuvis visuose mačuose į aikštę žengė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių.

Sekmadienio vakaro NBA mačai:

21:30 val. „Hawks“ – „Bucks“
22:30 val. „Pacers“ – „Spurs“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts