NBA naktis: neįtikėtinas D. Cousinsas, pergalingas B. Griffino tritaškis ir įsibėgėjanti „Celtics“ (VIDEO, REZULTATAI)

Šią naktį NBA vyko penkios rungtynės, tačiau be joki abejonių, įspūdingiausias pasirodymas buvo surengtas Sakramente. Čia vietos "Kings" nusileido Naujojo "Orleano "Pelicans 106:114.

DeMarcusas Cousinas į savo buvusios ekipos krepšį įmetė net 41 tašką ir atkovojo net 23 atšokusiu kamuolius. Taip pat aukštaūgis pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus.

D. Cousinsas buvo priverstas pats tempti komandą į pergalę, kadangi "Pelicans" padėti negalėjo Anthony Davisas.

Tiesa, aukštaūgiui puikiai talkino ir Jrue Holiday pelnės 20 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu "Kings" gretose rezultatyviausiai žaidė penktasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas De'Aaronas Foxas pelnęs 14 taškų ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse po įspūdingo trilerio Los Andželo "Clippers" 104:103 palaužė Portlando "Trail Blazers" krepšininkus.

Viskas buvo sprendžiama paskutinėmis rungtynių akimirkomis. O likus 5 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos C.J. McCollumas turėjo progą padidinti persvarą iki 3 taškų, tačiau tikslus buvo tik vienas baudos metimas.

"Clippers" tuo pasinaudojo ir po minutės pertraukėlės Blake'as Griffinas smeigė tritaškį, o Los Andželo ekipa šventė pergalę.

Iš viso B. Griffinas šiose rungtynėse pelnė 25 taškus ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

Tuo tarpu "Blazers" gretose rezultatyviausias buvo Damianas Lillardas pelnęs taip pat 25 taškus.

Bostono "Celtics" ekipai pavyko įveikti Milvokio "Bucks" 96:89 nepaisant dar vieno galingo Giannio Antetokounmpo pasirodymo.

"Celtics" į pergalę vedė Alas Harfordas pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 9 atšokusius kamuolius. Tuo tarpu "Bucks" gretose graikas pelnė 28 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Atlantos "Hawks" 86:91 Čikagos "Bulls"
Dalaso "Mavericks" 91:96 Memfio "Grizzlies"