Nesulaikomai rungtyniaujančios „Pieno žvaigždės“ iškovojo pergalę Prienuose

lkl.lt

Septintąją pergalę per paskutines aštuonerias rungtynes iškovojusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11/9) ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą. Po ilgosios pertraukos užsikūrę pasvaliečiai parbloškė Prienų „Skycop“ (7/13) ir pagal pergalių skaičių turnyrinėje lentelėje pasivijo ketvirtoje vietoje esantį Panevėžio „Lietkabelį“ (11/8).

Daugiau negu dvigubai trečiąjį kėlinį laimėję pasvaliečiai šeimininkavo Prienuose ir iškovojo pergalę 91:82 (22:23, 17:21, 29:14, 23:24). Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Pieno žvaigždžių“ pergalė „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir šiuo metu tai yra ilgiausia nepralaimėtų rungtynių serija šalies pirmenybėse.

„Skycop“ antrajame kėlinyje surengė spurtą 9:0 ir sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą (42:37).

Vis dėlto antrąją rungtynių dalį pasvaliečiai pradėjo atkarpa 12:4 ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai – 51:48. Nors „Skycop“ į tai atsakė tritaškiu, „Pieno žvaigždės“ surengė dar vieną spurtą (17:5) ir atitrūko nuo savo varžovų 68:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Skycop“ dar bandė kabintis, tačiau Ž. Skučo vedamos „Pieno žvaigždės“ vilčių varžovams nepaliko ir pabėgo nepavejamai (84:66).

„Skycop“ sutriuškinimo išvengė, tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.