„Nets“ su Jamesu sudarys naują sutartį

Panašu, kad Mike‘as Jamesas užsibus už Atlanto. Pranešama, kad Bruklino „Nets“ ruošiasi su amerikiečiu pasirašyti naują 10-ies dienų sutartį.

Krepšininkas Bruklino „Nets“ klube jau spėjo sužaisti šešerias rungtynes ir vidutiniškai per 17 žaidimo minučių pelno po 6,2 taško, atkovoja po 1,7 atšokusio kamuolio ir atlieka po 3,7 rezultatyvaus perdavimo. Vis tik, jo atstovaujama ekipa šiuo metu yra patyrusi dvi iš eilės nesėkmes, tačiau komanda išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

„Nets“ ekipos strategas Steve‘as Nashas, taip pat mato krepšininką komandoje ir leidžia žaidėjui rungtyniauti beveik 20 minučių. Atsižvelgiant į „Nets“ ekipos traumuotų žaidėjų sąrašą Mike‘as Jamesas tapo puikia pamaina traumas gavusiems Jamesui Hardenui, Spenceriui Dinwiddie ir Chrisui Choizzosui.

Iki persikėlimo rungtyniauti į NBA Mike‘as Jamesas rungtyniavo Maskvos CSKA gretose, tačiau kovo mėnesį krepšininkas ir vyriausiasis ekipos strategas Dimitris Itoudis antrą sykį įsivėlė į žodinį konfliktą po kurio žaidėjas buvo pašalintas iš komandos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts