Niujorke – Duranto taškų fiesta

„Golden State Warriors“ (5-1) įspūdingai atsikėlė ketvirtajame kėlinyje, Kevinas Durantas pelnė 41 tašką ir NBA čempionai sutvarkė reikalus Niujorke.

„Warriors“ „Madison Square Garden“ arenoje šeimininkę Niujorko „Knicks“ (1-5) nukovė 128:100 (25:25, 28:28, 31:28, 47:16).

Prie šio rezultato Oklando komandoje įspūdingai prisidėjęs Durantas iš viso pelnė 41 tašką (12/15 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Kartu su Stephenu Curry jie pelnė 70 taškų.

Tai buvo įspūdingas Duranto pasirodymas dar ir dėl to, kad 25 taškus jis pelnė vien per ketvirtąjį kėlinį.

„Knicks“: Kevinas Durantas 41 (9 atk. kam.), Stephenas Curry 29, Draymondas Greenas 18, Klay Thompsonas 12.

„Knicks“: Timas Hardaway 24, Frankas Ntilikina 17, Trey Burke'as 15, Damyeanas Dotsonas 12.