P. George’as fantastišku pasirodymu atvedė į pergalę „Thunder“, J. Hardeno taškų neužteko prieš „Nuggets“ (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį buvo sužaistos tik keleta rungtynių, tačiau jau juose pasitaikė puikių pasirodymų. Vieną iš tokių pasirodymų surengė Paulas George'as, kuris atvedė Oklahomos "Thunder" (33-18) į pergalę prieš Majamio "Heat" (24-26) rezultatu 102-118 (24:31, 29:41, 21:22, 28:24).

Minėtas žaidėjas pelnė net 43 taškus per 36 minutes (10/16 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam talkino Dennisas Schroderis su 28 taškais.

Pralaimėtojų gretose Kelly Olynykas surinko 21, Joshas Richardsonas 18 taškų.

Kitame susitikime Hjustono "Rockets" (29-22) nusileido Denverio "Nuggets" (36-15) rezultatu 136-122 (35:43, 48:28, 30:24, 23:27). Pralaimėtojų gretose dar vienas fantastišką mačą sužaidė Jamesas Hardenas, kuris per 38 minutes pelnė 30 taškų (7/14 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo 5 kartus ir prasižengė 2.

Visgi tokio pasirodymo pergalei nepakako ir Denverio krepšininkai iškovojo jau 5-tą pergalę iš eilės bei dalinasi pirmą, antrą vietas vakarų konferencijoje.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Malikas Beasley su 35 taškais, Nikola Jokičius pridėjo 31, Torrey Craigas 22.