Paaiškėjo NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių atsarginiai krepšininkai

NBA paskelbė, kurie krepšininkai varžysis „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Paaiškėjo Rytų ir Vakarų konferencijų atsarginiai krepšininkai.

Kristapui Porzingiui, Bradley Bealui, Karlui-Anthony Townsui ir Victorui Oladipo tai bus pirmosios rungtynės „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Taip pat pirmą kartą nuo 2014-2015 m. sezono į Vakarų konferencijos komandą pateko Daminas Lillardas.

Kad sužinot galutines komandų sudėtis, beliko sulaukti LeBrono Jameso ir Stepheno Curry pasirinkimo, kurie bus atskleisti iš sausio 25-osios į sausio 26-ąją.

Rytų konferencija:Kyle‘as Lowry, Bradley Bealas, Victoras Oladipo, Johnas Wallas, Kristapas Porzingis, Kevinas Love‘as, Alas Harfordas.

Vakarų Konferencija: Damianas Lillardas, Russellas Westbrookas, Klay Thompsonas, Jimmy Butleris, Draymondas Greenas, LaMarcusas Aldridge‘as, Karlas-Anthony Townsas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts