Pasaulio čempionai paskelbė dvyliktuką, kuris kovos Tokijuje

P. Gasolis dalyvaus penktose žaidynėse

2019 metų pasaulio krepšinio čempionato Kinijoje nugalėtoja Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė galutinį dvyliktuką, kovosiantį netrukus prasidėsiančiose Tokijos vasaros olimpinėse žaidynėse.

Jame kaip įprasta – visas būrys krepšinio žvaigždžių, pradedant jau kultiniais aukštaūgiais broliais Pau ir Marco Gasoliu, ir baigiant tokiais žaidimo perimetre virtuozais kaip Sergio Rodriguezas, Rudy Fernandezas, Ricky Rubio ar Sergio Llullas.

41 metų centrui P. Gasoliui tai bus jau penktosios žaidynės, o ir kiti Ispanijos veteranai jau visai priartėję prie karjeros pabaigos. Tiek veteranų savo sudėtyje turinčiai Ispanijai bus itin sudėtinga gintis prieš mobilesnius ir jaunesnius varžovus, nors per 5 kontrolinius mačus ši bėda neišryškėjo: dusyk buvo nugalėta Prancūzija bei Iranas, o vienintelis pralaimėjimas patirtas prieš JAV.

Kita vertus, tai itin ilgą suolą ir aibę talento turinti komanda, nusitaikiusi į pačias aukščiausias vietas Japonijoje: net 11 iš 12 šios ekipos krepšininkų žaidžia arba yra žaidę NBA lygoje, o tokiu stipriausios paaulio krepšinio lygos atstovų skaičiumi artėjančiose žaidynėse gali pasigirti tik JAV.

Primename, kad 2008 metais Pekine ir 2012 Londone ispanai buvo antri, o 2016 metų Rio de Žaneiro žaidynėse užėmė trečiąją vietą.

Ispanijos dvyliktukas:

Pau Gasolis

Rudy Fernandezas

Sergio Rodriguezas

Ricky Rubio

Victoras Claveras

Marcas Gasolis

Willy Hernangomezas

Usmanas Garuba

Alberto Abalde

Alexas Abrinesas

Sergio Llullas

Juancho Hernangomezas

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts