Paaiškėjo priežastys, paspartinusios D. Casey atleidimą

Šiandien paaiškėjus apie tai, jog „Raptors“ atleido trenerį Dwane‘ą Casey, netruko išaiškėti ir daugiau šio atleidimo detalių. Pranešama, jog šios komandos generalinis vadybininkas Masai Ujiri po sezono dar dvejojo dėl to, ką daryti su ekipos treneriu, o prie sprendimo jį atleisti gerokai prisidėjo ir pats strategas.

Po itin skaudžios nesėkmės 0:4 prieš „Cavaliers“ M. Ujiri siekė išanalizuoti situaciją lėmusią tokios nesėkmės priežastis, o komandos treneris akivaizdžiai nerodė jokio nusivylimo tokia sezono baigtimi. Žurnalistams jis kalbėjo, jog „Cavaliers“ Toronto klubas galės pabandyti įveikti, kai LeBronas Jamesas pasens, o galiausiai jis nesibaimino ir dėl savo darbo saugumo teigdamas, jog jis planuoja tęsti savo darbus šioje ekipoje.

Visą tai strategas pasakojo ir komandos generaliniam vadybininkui – pranešama, jog praėjus vos kelioms dienoms po nesėkmingo sezono finišo, D. Casey paprašė komandos vadovo pratęsti jo sutartį, kuri galiojo dar vienerius metus. USA Today žurnalisto Jeffo Zillgitto teigimu, tai buvo paskutinis šiaudas šioje istorijoje – po tokio akibrokšto M. Ujiri nusprendė nebedelsti ir atleisti septynis metus komandoje dirbusį strategą.

Pranešama, jog komanda buvo nusivylusi ir D. Casey elgesiu su komandos žvaigžde Demaru DeRozanu. Sportsnet teigimu, „Raptors“ vadovus pykdė trenerio atlaidumas už gynėjo klaidas gynyboje. Kanados ekipos vadovų nuomone, leidimas nesistengti gynyboje padarė meškos paslaugą ir pačiam D. DeRozanui bei sumenkino jo kaip žaidėjo tobulėjimą.

Nepastebėtos neliko ir D. Casey problemos stengiantis tinkamai sureaguoti į besikeičiančią situaciją žaidime, naujų idėjų trūkumas bei jau minėtas nuolaidžiavimas komandos žvaigždėms, tarp kurių be D. DeRozano buvo ir Kyle'as Lowry bei Serge'as Ibaka.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts