„Pieno žvaigždės“ pasipildė ACB patirties turinčiu amerikiečiu

M. Townesas savo vertę bandys įrodyti Pasvalyje

LKL sezonui jau prasidėjus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda pranešė, jog pasirašė sutartį su 26 metų 193cm ūgio gynėju iš JAV Marquesu Townesu.

Amerikietis 2014-2018 metų laikotarpiu atstovavo Lojolos bei Dikinsono universitetams NCAA lygoje, tačiau solidžia statistika neišsiskyrė, o apie galimybes prasimušti į NBA nė nebuvo kalbama.

Vis dėlto, baigęs savo karjerą studentų pirmenybėse tėvynėje, M. Townesas paragavo Ispanijos ACB lygos duonos. Vilkėdamas Mursijos UCAM marškinėlius 2019-2020 metų sezone M. Townesas per rungtynes rinko 6,1 taško, 1,7 atkovoto kamuolio, 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Iš Ispanijos jis kėlėsi į Estiją, kur prisijungė prie šalies krepšinio flagmano Talino „Kalev/Cramo“. Vis dėlto, VTB Vieningoje lygoje jo statistika irgi nebuvo įspūdinga – neoficialiame Rusijos čempionate M. Townesas rinko po 5,9 taško, 2,1 atkovoto kamuolio, 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

Šis amerikietis gali neblogai veržtis ir žaisti vienas prieš vieną, tačiau jo karjeroje koją kiša ganėtinai silpnas pataikymas iš tolimo nuotolio. Kad ir kur rungtyniaudavo šis gynėjas, to tritaškių taiklumas svyruodavo ties 30 procentų riba.

Vis dėlto, karjeros laiptais į viršų nekylančio amerikiečio sportiniame gyvenime Pasvalys gali tapti ta vieta, iš kurios bus galima stipriai atsispirti ir atkreipti turtingesnių klubų dėmesį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts