Po pralaimėjimo „Neptūnui“ – iki išnaktų trukęs Šaro susirinkimas su komanda

Šarūno Jasikevičiaus kantrybė po antrojo pralaimėjimo per tris dienas galiausiai trūko – krepšinio specialistas išliejo pyktį ant komandos, kuri surengė gana beviltišką pasirodymą prieš Klaipėdos "Neptūną" – 60:75.

Pasak "Basketnews.lt", trumpai ir aiškiai spaudos konferencijoje kalbėjęs Šaras iškart po jos patraukė į rūbinę ir joje užsidarė kartu su visa komanda.

Teigiama, kad neplanuotas susirinkimas truko daugiau nei 3 valandas – nuo 19 val. 30 min. iki 23 valandos.

Kaip teigia kiti šaltiniai, nuo Šaro kliuvo beveik visiems žaidėjams. Iš rūbinės buvo girdimos įvairios pastabos su necenzūriniais žodžiais.

"Mes esame sušikti savanaudžiai asilai. Neketinu pakeisti savo nuomonės. Mes esame sušikti asilai! Ar jūs taip atsipalaidavote per vasarą? Grįžkite tuomet namo! Nešdinkitės iš mano komandos, jeigu jūs planuojate taip žaisti", – panašiais išsireiškimais mėtėsi Šaras.

Rimtų pastabų iš Jasikevičiaus sulaukę žalgiriečiai turės atsitiesti jau šį trečiadienį – jų laukia Eurolygos išvykos rungtynės su "Anadolu Efes".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts