Praėjusią naktį J. Kiddas lemiamu momentu savo auklėtiniui davė protu nesuvokiamą nurodymą (VIDEO)

Vakar naktį Milvokio „Bucks“ patiesė „Cavaliers“ komandą, tačiau po rungtynių daugybės kalbų susilaukė Jasono Kiddo nestandartinis ir nesuvokiamas nurodymas komandos nariui.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei sekundę „Bucks“ pirmavo dviem taškais ir Khrisas Middletonas stojo prie baudų metimo linijos. Įmetus pirmąją baudą, J. Kiddas iš savo auklėtinio paprašė nesuvokiamo dalyko – specialiai pramesti antrąją baudą. Jo auklėtinis nurodymą įvykdė, o „Cavaliers“ metimas iš savo aikštės pusės bandant išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas.

Po rungtynių visi suko galvą, kodėl „Bucks“ treneris nusprendė taip pasielgti, nes gynėjui pataikius antrąjį metimą ši ekipa į priekį įsiveržtų keturiais taškais ir „Cavaliers“ vienu metimu niekaip nebūtų galėjusi jų pasivyti. Kaip išaiškėjo po rungtynių, J. Kiddas bijojo, jog varžovai per vieną ataką pelnys keturis taškus ir taip išlygins rezultatą.

Dauguma krepšinio specialistų sarkastiškai pasitiko tokį trenerio sumanymą, pateikdami jam patarimą, kad įmetus baudą, jo ekipa galėjo tiesiog nebesiginti ir pergalė vis tiek būtų „Bucks“ rankose. Negana to, „Cavaliers“ jau neturėjo minutės pertraukėlių ir jų galimybės pelnyti keturis taškus per kiek daugiau nei sekundę atrodė itin nerealus scenarijus.

Lengva nuspėti, kad po šio nesuvokiamo sprendimo kai kurie „Bucks“ aistruoliai jau reikalauja komandos trenerio J. Kiddo galvos.

K. Middletono pramesta bauda:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts