Prienai neteko vieno geriausių LKL žaidėjų

M. Wrightas palieka Prienus

Prienų „Cbet“ ekipa paskelbė, kad skiriasi jos ir 25 metų amerikiečių įžaidėjo 183cm ūgio Marquiso Wrighto keliai. To priežastis – kontrakto detalių nesilaikymas ir savivaliavimas.

Kaip teigia Prienų atstovai, M. Wrightas iį pradžių buvo suspenduotas, kadangi nieko iš anksto nepranešęs ir neįspėjęs neatvyko į kelias treniruotes, o vėliau paliko Lietuvą. Reaguodamas į susidariusią padėtį, „Cbet“ klubas kreipėsi į FIBA su prašymu apriboti M. Wrighto galimybes prisijungti prie kitos komandos, pranešdamas apie susidariusią padėti ir grubų kontrakto detalių pažeidimą.

Vis dėlto, panašu, kad Prienų ekipai ir amerikiečiui pavyks draugiškai baigti konfliktą. M. Wrightas sumokėjo Manto Šerniaus treniruojamai Suvalkijos ekipai kontrakte numatytą sumą už sutartų sąlygų nesilaikymą. Tuo tarpu Prienų klubas nebekliudys krepšininkui ieškoti kitos darbovietės.

Prienų „Cbet“ ekipai per vienerias rungtynes M. Wrightas vidutiniškai rinko po 17,3 taško (antra vieta LKL), taipogi atlikdavo po 5,5 rezultatyvaus perdavimo (penkta vieta LKL).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts