Puikiai žaidęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

Indianos „Pacers“ ekipa nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įklimpo į gilią duobę ir patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą per paskutinius septynis susitikimus.

Domanto Sabonio įdėtų pastangų neužteko, o jo atstovaujama „Pacers“ išvykos rungtynėse 94:104 (18:27, 12:35, 32:20, 32:22) nusileido Bruklino „Nets“ krepšininkams, kuriems tai buvo pirmoji pergalė po trijų iš eilės nesėkmių serijos.

„Pacers“ labiausiai strigo antrajame kėlinyje, kuriame sugebėjo realizuoti vos 19 procentų visų metimų. Antrajame kėlinyje svečiai pataikė vos vieną tritaškį, o jo autoriumi tapo J.Holiday. Po dviejų kėlinių Indianos ekipos atsilikimas išaugo iki 32 taškų. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ rungtyniavo sėkmingiau, tačiau atsilikimas buvo per didelis, todėl pergalę šventė „Nets“.

Lietuvis aikštėje praleido 35 minutes ir pelnė 18 taškų (2/6 trit., 5/14 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė 35 taškus surinkęs K. Irvingas, kuris aikštėje praleido 35 minutes.

„Nets“: Kyrie Irvingas 35, Jamesas Hardenas 19, Joe Harrisas 17, DeAndre Jordanas 12.

„Pacers“: Domantas Sabonis 18, Malcolmas Brogdonas 15, T.J. McConnelis 13, Dougas McDermottas ir Justinas Holiday po 12.