R. Giedraitis tritaškiais atvedė Berlyno „ALBA“ į finalą Vokietijoje

Vokietijoje rungtyniaujantis lietuvis pademonstravo savo taiklumą ir padėjo sutriuškinti priešininkų ekipą. Rokas Giedraitis su Berlyno "ALBA" svečiuose sutriuškino Frankfurto krepšininkus rezultatu 70-105 (17:27, 12:30, 22:27, 19:21).

Jau nuo pirmo kėlinio svečiai žaidė kur kas geriau ir artėjo prie Vokietijos taurės finalo. Prieš ilgąją pertrauką mūsiškio komanda pirmavo 28 taškais, o antroje rungtynių dalyje liko tik užbaigti formalumus.

R. Giedraitis žaidė 19 minučių ir pelnė 16 taškų (5/6 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo vieną kamuolį ir tiek pat perėmė, blokavo vieną metimą ir pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Nielsas Giffey surinko tiek pat taškų kaip ir lietuvis ir dalinosi lyderio role.

Pralaimėtojų gretose 16 taškų pelnė Quantezas Robertsonas ir jis buvo rezultatyviausias.

Finale lauks susitikimas su Bambergo "Brose Baskets".