R. Jokubaitis apie „Žalgirį“: „Atvažiuoja pavojingas žvėris“

Rokas Jokubaitis Barselonoje

Rytoj Kauno „Žalgirio“ laukia neeilinės Eurolygos rungtynės. Išvykos mače Lietuvos čempionų laukia testas su „Barcelona“, kurios žaidimui strateguoja buvęs žalgiriečių trenerių štabas Šarūnas Jasikevičius, Darius Maskoliūnas bei Tomas Masiulis. be to, ekipoje yra ir buvusių žaliai baltų krepšininkų: Brandonas Daviesas, Nigelas Heyesas ir Rokas Jokubaitis dabar gine granatinių ekipos spalvas.

Būtent jaunasis lietuvis, kuris yra bene ryškiausia kylanti šio sezono Eurolygos jaunoji žvaigždė, išsakė savo mintis prieš dvikovą su pajėgiausiu Lietuvos krepšinio klubu.

„Nori nenori šios būsimos rungtynės yra pabrėžiamos. Vis tiek yra daug ryšio su Lietuva ir „Žalgiriu“ mūsų klube. Aišku, pasikalbame apie tai. Žinoma, kad tai dar viena eilinė Eurolygos rungtynių savaitė, bet dvikova bus ypatinga. Ruošiamės, kaip ir visą laiką. Daugiau nieko išskirtinio nėra, o kaip bus – pamatysime penktadienį“, – aiškino Jokubaitis.

Buvęs žalgirietis teigė, kad nepaisant pakeistos karjeros stotelės, mintys apie Lietuvą ir „Žalgirį“ neapleidžia nei jo, nei buvusių Kauno klubo trenerių bei žaidėjų.

„Pašnekame ir padiskutuojame apie „Žalgirį“, nes tai visiems įdomi tema. Kartu žiūrėjome „Žalgirio“ ir „Ryto“ rungtynes. Buvo ir nepasitenkinimo žodžių ir nusivylimo, nes visi palaikome „Žalgirį“. Stengiuosi nepraleisti nė vienerių rungtynių, visada atsisuku Eurolygos rungtynes. Norisi, kad „Žalgiriui“ sektųsi gerai, kad jie vėl būtų tokioje formoje, kokioje yra dabar. „Žalgiris“ formą įgavo būtent prieš rungtynes su mumis. Pavojingas žvėris atvažiuoja.“, – pokalbį baigė mažeikiškis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts