T.Dimša ir toliau nesustabdomas – lietuvis atvedė Trevizo klubą į pergalę Čempionų lygoje

Tomas Dimša atvedė Trevizo klubą į pergalę

FIBA Čempionų lygos D grupėje ir toliau nesuklupusi išlieka Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo „Nutribullet“ ekipa. Lietuvio atstovaujamas klubas savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 68:60 (9:15, 23:12, 23:17, 13:16) nugalėjo Sombathėjaus „Falco“ komandą.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje – 9:15. Prasidėjus antrajam rungtynių ketvirčiui lietuvio atstovaujama ekipa pradėjo busti ir perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas bei persvėrė rezultatą (32:27).

Komandoms grįžus po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau aikštelėje diktavo taisykles. „Falco“ ekipa strigo puolime, o jų nesusikalbėjimu gynyboje puikiai naudojosi Tomas Dimša. Pastarasis taikliais tritaškiais metimais, po truputį didino savo ekipos pranašumą ir lemiamą ketvirtį Trevizo klubas pasitiko pirmaudamas 11 taškų skirtumu – 55:44.

Ketvirtajame varžybų kėlinyje „Falco“ ekipos krepšininkai stebuklo sukurti nesugebėjo. Šeimininkai nesiruošė varžovams leisti priartėti, išlaikė varžybų tempą savo rankose bei į asmeninę sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš eilės rezultatu 68:60.

29 minutes rungtyniavęs T.Dimša pelnė 19 taškų (1/7 dvit., 5/11 trit., 2/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė, surinko 9 naudingumo balus bei tapo rezultatyviausių rungtynių žaidėju. Lietuviui geriausiai talkino Giordano Bortolani, kuris prie komandos pergalės prisidėjo įmetęs 10 taškų.

Tuo tarpu pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Gyorgy Golomanas, 11 – Akosas Kelleris (10 atk. kam.).